3 powody dlaczego warto zamontować klimatyzator w zimie

dlaczego warto zamontować klimatyzator
  1. Wolne terminy

Każdy kto montował klimatyzator w sezonie letnim, został postawiony przed faktem długich terminów realizacji montażu. Z reguły czas oczekiwania na usługę sięga od 2 tygodni do nawet miesiąca. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, gdy dzwonisz do monterów i w sierpniu słyszymy pierwszy wolny termin po 3 tygodniach. To NONSENS, ale takie są realia. Niezależnie do ilu firm nie zadzwonisz usłyszysz taki sam tekst. Dlaczego? Ponieważ nie tylko Ty przypomniałeś sobie o klimatyzacji gdy przygrzało słońce. Praktycznie gdy pojawią się upały to dostaję od 3-8 telefonów dziennie i wiadomo że wszystkich klientów nie zrobię.

Takiego problemu nie ma jesienią i zimą. Praktycznie gdy zdecydujesz się zabezpieczyć przed upałami w tym okresie, to od telefonu do realizacji usługi mija niecały tydzień. Człowiek nie denerwuje się by w końcu ktoś przyjechał do montażu i sam montaż wygląda inaczej. Nie ma ciasnych terminów realizacji przez co sama praca montera ma charakter indywidualny. Gdy pojawią się niespodziewane trudności, to nie ma problemu z wydłużeniem pracy. Ale tak zawsze jest gdy wcześniej o czymś pomyślisz i coś zrobisz.

2. Wszystkie klimy dostępne od ręki

Gdy podejmujesz decyzję o montażu klimatyzacji, to zostaniesz postawiony przed faktem wybrania odpowiedniego modelu. Upatrzysz sobie piękny klimatyzator marki LG, czarny który idealnie pasuje do twojego szarego pokoju ( bo wiadomo że nie ma innych kolorów tylko popiele) i chcesz tylko ten. A tu bach. Jak obuchem dostajesz informację, że takich już nie ma na magazynie. Taka jest prawda. W sezonie magazyny pustoszeją w dwa tygodnie. Dostawy statkami przypływają raz na miesiąc, więc nie masz co liczyć na swój piękny klimatyzator. Jeżeli myślisz że ciebie to nie dotyczy, bo tobie na wyglądzie nie zależy a klima na chłodzić i być dobra i tania, to mam dla ciebie złą wiadomość. Te właśnie klimatyzatory najszybciej schodzą.

Takiego problemu nie ma po sezonie. Klimatyzatory są dostępne od ręki i czym chata bogata można przebierać w katalogach.

3. TWOJA pomoc = niższa cena montażu

Chyba najważniejszy punkt. Montaż po sezonie prawie we wszystkich firmach jest średnio o 10%-20% tańszy. Prawie każda firma daje rabat. W sezonie cena jest proporcjonalna do ilości zleceń i to nikogo nie dziwi, bo każdy ma rodzinę do wykarmienia, czy własne potrzeby albo marzenia do realizacji. Po sezonie ta cena maleje, bo nie ma już tak wiele zleceń. Ty też chcesz zaoszczędzić pieniądze i mieć dobrą klimatyzację w uczciwej cenie. Nie licz na to że ktoś opuści ci cenę w sezonie letnim za to po sezonie zaoszczędzisz trochę grosza w kieszeni. Ja na przykład daję ciekawy i raczej niespotykany rabat, ale uważam że bardzo uczciwy. Chcesz mieć tańszą klimatyzację to ZAKASAJ RĘKAWY, bo nie ma nic za darmo. Pomożesz mi w montażu klimatyzacji i zaoszczędzisz dniówkę jednego montera. Ile to jest? W sezonie 500zł więc dostaniesz pół tysiąca rabatu do kieszeni. Tanio dla Ciebie i uczciwie dla mnie.

Mam nadzieję że artykuł ci się spodobał. Pozdrawiam hejka cześć.

3 powody dlaczego warto zamontować klimatyzator w zimie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry