Montaż klimatyzacji Czerwone Maki Kraków

pular nad szafką

Czy często się zdarza sytuacja w której spółdzielnia mieszkaniowa nie wyraża zgody na powieszenie klimatyzacji na elewacji? Prędzej śnieg na pustyni spadnie niż oni na to pozwolą. Dlaczego? Bo tylko Chińczyką podobają się bloki wypakowane agregatami. Wiadomo że jeżeli blok nie będzie się podobać, to cena mieszkań spadnie w dół, a tego nie chciały by obie strony . Zawsze jednak musimy znaleźć złoty środek który zadowoli obie strony. Jaki? Montaż klimatyzacji na balkonie na stopach montażowych. Tak sytuacja nas spotkała w dzielnicy Krakowa na Czerwonych Makach

GREE Pular 3,2 kW

Co można zrobić by instalację przeprowadzić na balkon? Tą sytuację możemy rozwiązać na trzy sposóby. Pierwszy, to prowadzenie instalacji w ścianie w mieszkaniu. Należy wykonać bruzdę, a co za tym idzie nie jest to najczystszy sposób i powinniśmy załatać oraz pomalować ściany. Jeżeli nie mamy stanu surowego, albo nie planujemy remontu to takie rozwiązanie sprawi nam na pewno kłopot. Drugi sposób polega na poprowadzeniu instalacji w korytku, w mieszkaniu. Jednak jeżeli nie zasłonimy korytka zasłoną albo nie poprowadzimy go za szafą, to na pewno będziemy mieli rozmowę z drugą połówką o ośmio-centymetrowym paskuctwie na ścianie (chyba że jesteśmy kawalerem albo singielką bo wtedy rozmowa z połówką skończy się bulem głowy). Trzecie rozwiązanie zastosowaliśmy w tym przypadku.

Przebicie w mieszkaniu i koryto maskujące na zewnątrz lokalu. Jak to się prezentuje?

Spółdzielnia mieszkaniowa nie ma z tym problemu, bo każdy rozumie że nie da się wytrzymać w mieszkaniu gdy temperatura dochodzi do 38’C.

Co możemy zrobić by nie przeszkadzało to naszym sąsiadom? Na pewno nie zaszkodzi użyć kałczukowych stup montażowych. One najlepiej wyglądają i tłumią drgania. Jak to się prezentuje? Ano tak jak na poniższym zdjęciu.

Jak widać korytko się nie rzuca w oczy, a osoby na papierosie na pewno nie będą na nie zwracać uwagi.

Mam nadzieję że artykuł był pomocny. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam Cię serdecznie.

Montaż klimatyzacji Czerwone Maki Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry