Klimatyzator do grzania. Montaż klimatyzacji Zawoja

prestige 5kW

Jest wiele modeli klimatyzacji na rynku które całkiem nieźle sobie radzą w zimowych warunkach, jednak gdy posiadamy dom w górach, to należy skupić się na czymś co poradzi sobie w skrajnych warunkach zimowych.

Amber Prestige 5kW

Dlaczego akurat ten klimatyzator? Oczywiście są inne klimatyzatory na rynku które również służą jako powietrzne pompy ciepła, jednak należy zawsze zwrócić uwagę na cenę takiej klimatyzacji oraz jakość wykonania. Firma GREE w całkiem rozsądnych pieniądzach wykonała kawał dobrego sprzętu. Dlaczego? Bo całkiem nieźle sobie radzi do -30’C. A co gdy temperatura zejdzie poniżej tego zakresu? Dalej klimatyzator będzie grzał, tylko w tym wypadku pobór prądu będzie większy.

Prezentacja klimatyzacji po montażu

Na ścianie klimatyzator wygląda całkiem przeciętnie. Kwadratowa bryła mało zaokrągleń szklący się przód. Oceńcie to sami

Jednakże cała magia znajduję się w dwóch agregatach na zewnątrz budynku, bo właśnie w nich jest dwustopniowa sprężarka z pełnym pakietem zimowym.

Oczywiście w takich warunkach trzeba przewidzieć że różnie dzikie zwierzątka potraktują izolację jako niezły budulec do gniazdka, więc warto instalację zabezpieczyć arotem.

To niebieskie na niewyraźnym zdjęciu

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to proszę o kontakt

Pozdrawiam serdecznie, Hejka

Klimatyzator do grzania. Montaż klimatyzacji Zawoja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry