Clivia Navy Blue – hit czy kit?

Na samym wstępie muszę nadmienić że artykuł sponsorowany jest przez moją żonę 🙂 (główną żywicielkę  naszej rodziny)

Przed kupnem klimatyzacji do domu zawsze zastanawiamy się, jak wpłynie ona na nasze zdrowie. Pojawiają się pytania typu: Czy po klimie będę chory? Czy pojawi się efekt suchych oczu? Czy poradzę sobie w życiu?

Na wszystkie te pytania można odpowiedzieć jedną typową formułą: To zależy 😉. Wiem wiem teraz mógłbym zakończyć artykuł, ale tak dokładnie jest. Zależy tylko od Twojego podejścia. Klimatyzator może nam podnieść komfort życiowy, ale również używany w niewłaściwy sposób może nam zaszkodzić. Gdy na palu jest temperatura 40*C, a my ustawimy na 16*C to nie oczekujmy, że tym razem nic nam nie będzie. Na pewno pojawi się efekt suchych oczu, dreszcze i gęsia skórka po wyjściu na zewnątrz oraz będziemy chodzić zasmarkani (chyba że jesteś tym jednym procentem odpornym na wszystko😉). Należy ustawić wyższą temperaturę, a wszystkie te efekty znikną.

A co gdy lubimy zimno, a nie chcemy mieć suchych oczu? Warto wtedy pomyśleć, o klimie która ma więcej bajerów.

Klimatyzator z nawilżaczem powietrza.

To jeden mit który należy zdementować. Model Clivia nie ma nawilżacza powietrza. Jako jedyna na rynku wyposażona jest w higrometr, który monitoruje wilgotność powietrza.Co nam to daje. Dzięki tej funkcji jest w stanie dążyć do odpowiedniej wartości wilgotności w powietrzu. Nie musisz się zastanawiać czy klima wysuszy ci oczy, bo ona sama o tym myśli 😀. Może nie jest to rewolucja, ale na pewno przydatna funkcja która wyznacza kierunek w dobrą stronę.

Czym jeszcze się wyróżnia ten klimatyzator?

Ma pełen pakiet zimowy, czyli nadaje się do grzania w zimie. WiFi to już standard awet u konkurencji 😉. Lampa UV też jest w tej klimie. Technologia G-AI sam producent pewnie nie wiem jak działa, ale słowo sztuczna inteligencja jest modne w tym roku. Czym się jednak wyróżnia?

Moim zdaniem to design zwłaszcza w wersji Navy Blue. Idealnie pasuje do nowego mieszkania i staje się dodatkowym detalem przykuwającym wzrok.

Ale to tylko moje zdanie 🙂. Każdy ma inny gust więc decyzja należy do ciebie

Kontakt do mnie w przycisku 😉

Pozdrawiam i miłego dnia

Clivia Navy Blue – hit czy kit?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry