W skrócie o mnie

Witam Ciebie serdecznie.

Jeżeli masz chwilkę czasu do zmarnowania, to opiszę jak to się stało że dziś montuję klimatyzację i niektóre osoby mnie polecają.

Gdy po szkole średniej człowiek nie do końca wybierał odpowiedzialnie zawód który w przyszłości będzie wykonywał, ja miałem szczęście, ponieważ moja rodzina dobrze mi doradziła bym udał się na Politechnikę Krakowską na kierunek Mechanika i Budowa Maszyn. Tam trafiłem na niektórych wspaniałych profesorów, którzy mnie utwierdzili w przekonaniu, że przyszłościowym zawodem jest montaż odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu podjąłem decyzję by podjąć kształcenie na specjalności Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne.

Drugim “fartem” życiowym było trafienie na praktyki do Centralnego Ośrodka Chłodnictwa w Krakowie ponieważ mogłem i chciałem się tam wiele nauczyć (bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników COCHu)

I gdy już nadszedł czas zderzyć się z dorosłym życiem to trafiłem do paru firm prywatnych zajmujących się montażem i serwisem klimatyzacji, gdzie dzięki pracowitym oraz wykwalifikowanym kolegą z branży nauczyłem się prawdziwego i rzetelnego fachu. Do tego doszły branżowe szkolenia oraz uprawnienia, które podniosły moje kwalifikacje.

Po 6 latach postanowiłem otworzyć własną działalność, ponieważ jeżeli nie zadbasz o realizację własnych marzeń, to ktoś inny zatrudni Cię do spełnienia swoich.

Wpisy

  • Aktualne promocje
  • Ciekawostki
  • Profesjonalny montaż
  • Serwis
Przewiń do góry