Polityka zwrotów

Aż 14 dni – to czas liczony od daty otrzymania zamówienia przez Klienta, przez który przyjmujemy zgłoszenia zwrotów produktów, bez podania przyczyny. Po odebraniu zakupów w Klimatyzatory.net możesz oglądnąć produkt, zastanowić się czy Ci odpowiada oraz zgłosić nam chęć zwrotu towaru w takim stanie jaki przyszedł do Ciebie, w ciągu dwóch tygodni od jego odebrania. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Skorzystanie z prawa zwrotu jest możliwe, gdy produkt:

– nie był używany

– nie został uszkodzony

Jeśli zależy Ci na możliwie szybkim rozpatrzeniu Formularza Odstapienia od Umowy, dołącz do niego:

– fakturę lub paragon, jako potwierdzenie zakupu.

W celu zwrócenia towaru proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu przesłania formularza zwrotów. Dane dostępne w zakładce kontakt

1. Koszty opakowania i odesłania zwracanych towarów ponosi Kupujący. Jeśli masz możliwość, dostarcz nam produkty osobiście do Sklepu a zaoszczędzisz na wysyłce.

2. Zwracany towar powinien zostać zapakowany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest nieużywany. Klient ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.

3. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, więc wysłane w taki sposób zostaną zwrócone do Nadawcy na jego koszt.

4. Sklep zwraca Klientowi całą wpłaconą kwotę za towary, koszty dodatkowe płatności występujące w Sklepie oraz koszty wysyłki towarów z zamówienia do Klienta w wysokości najniższego kosztu dostępnego w Sklepie w momencie złożenia tego zamówienia, nawet jeśli Klient wybrał droższą przesyłkę, niezależnie od jej sposobu. Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty otrzymania przez Sklep Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

5. Sklep nie zwraca Klientowi kosztów odesłania towarów z zamówienia do Sklepu.

5. Zwrot płatności Klientowi odbywa się w ten sam sposób, w jaki Klient dokonał wpłaty za zamówienie w Sklepie. Klient nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Przewiń do góry