Montaż klimatyzacji Kraków Podgórze

pular 3,2 kW

Często znajdujemy się w takiej sytuacji, że chcielibyśmy zamontować klimatyzator w swoim mieszkaniu, a de facto nie mamy za bardzo możliwości powieszenia agregatu zewnętrznego. Administracja nie wyraża zgody na powieszenie agregatu na elewacji i zostaje nam jedynie balkon, który ma bardzo małe wymiary. Wtedy jedynym dobrym pomysłem jest powieszenie agregatu na barierce. Jednak jeżeli komuś się wydaje że jest to prosty montaż, to jest w błędzie ponieważ agregat podczas swojej pracy przenosi bardzo duże drgania na barierkę. Nie ma na rynku mocowanie konstrukcyjnych, które by załatwiły sprawę ale każdy dobry monter ma swoje patenty, które tłumią te drgania. Oto jeden z moich patentów duży chciałem wam zaprezentować. Drgania praktycznie wyczuwalne na barierce.

Na spodzie urządzenia można dostrzec matę tłumiąca drgania.

Dla osób zainteresowanych tym urządzeniem jest to nowość GREE na rynku, która ukazała się od kwietnia.

GREE Pular 2,5 kW

Oto jak wygląda jednostka wewnętrzna

Gree Pular

Montaż jednostki wewnętrznej przebieg gładko, ponieważ nie było tutaj żadnych udziwnień. Instalacja biegnie w korytku maskującym znajdującym się po prawej stronie na zdjęciu. Staram się unikać takiej sytuacji ale w tym wypadku nie mogliśmy inaczej podłączyć urządzenia. Osoby z branży wiedzą że w takiej sytuacji trzeba wygiąć śrubunki w drugą stronę. Korytko maskujące DeFacto będzie zasłonięte zasłoną, więc osoby które przyjdą do domu będą widzieć tylko i wyłącznie mały fragment znajdujący się po prawej stronie urządzenia.

Co ciekawe ten nowy model klimatyzatora z serii GREE, ma podwójne lotki które otwierają się niezależnie na silniczkach krokowych. Patent odgapiony z innej marki, ale tutaj genialnie się sprawdza.

Jeżeli są państwo zainteresowani kupnem tego klimatyzatora to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam was serdecznie trzymajcie się hejka cześć

Montaż klimatyzacji Kraków Podgórze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry