Montaż klimatyzacji

Każdy zawód ma swoje plusy i minusy. Dla wielu osób praca w jednym miejscu, pod dachem z kawusią w ręku jest spełnieniem marzeń. W moim zawodzie tak nie ma. Pomimo deszczu (oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku) i upałów należy wykonać swoją pracę. Każda osoba zamawiająca u mnie urządzenia, oczekuje poprawienia komfortu życia. Należy to uszanować i pomimo przeciwności, starać się jak najlepiej wykonać swoje zlecenie. Wydaje się to ciężkie, ale przy montażu klimatyzacji mamy jeden wielki plus:

Nie każdy to widział 🙂

Czy zdarzyło Ci się obserwować panoramę Krakowa z dachu?

Czy w twojej pracy baca wypasał owce przed oknem?

Czy autem służbowym starałeś się wyjechać w zimie na górę pokrytą śniegiem?

Jeżeli na któreś pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to na pewno rozumiesz dlaczego uwielbiam tą prace. Tak naprawdę nigdy nie wiem co mnie spotka na kolejnym montażu. Jakie widoki będę podziwiać i gdzie tym razem zajadę. Czasem trafiają się montaże prawie za granicą 😉

I jeszcze jeden plus to ludzie. Osoby które spotykam oraz ich historie to piękno mojego zawodu🙂. Wszyscy którzy chcą klimatyzację w swoim domu, to ludzie którym zależy na poprawie warunków komfortu sobie i bliskim. Im się chce, a to w dzisiejszych czasach coraz bardziej rzadka cecha. Dzięki temu mam pewność że spotkam pozytywnych ludzi, a to dodaje skrzydeł do dalszej pracy.

Montaż klimatyzacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry