Zabawki dla dorosłych

Umieszczając taki tytuł artykułu na stronie internetowej pewnie strzelam sobie w kolano 🙂, ale niestety tak to wygląda. Który mały chłopiec nie bawił się  małą koparką. Udawał że jedzie do przodu robiąc br br br, i kopał łyżką w ziemi. Teraz już wiem że poprawna nazwa tej maszyny to koparko-ładowarka, a to kopanie nazywa się wykopem liniowym 😉. Skąd to wiem? Otóż całkiem na dniach poszerzyłem moje kwalifikację o operatora koparko-ładowarki bez ograniczeń. Zdałem egzamin przed komisją państwową i mogę już jeździć tą maszyną (dzięki temu na świecie doszło kolejne zagrożenie dla ludzkości 😄).

Montaż klimatyzacji, a kopanie koparko ładowarką

Na pierwszy rzut oka to wydaje się,że człowiek odkleił się od rzeczywistości. Co to ma wspólnego z klimatyzacją i jakie korzyści ma to przynieść? Przecież idzie załamanie rynku i zaraz budowlanka siądzie.

Otóż już mi to dało wiele w postaci samego mindsetu 😉. Oderwanie się od codziennych spraw, czarnych myśli i wieszczenia krachu uspokaja umysł lepiej niż urlop na Malediwach. Dodatkowo w podświadomości otworzyła mi się kolejna furtka z napisem “wyjście awaryjne”. To naprawdę uspokaja i człowiek w lepszych barwach spogląda w przyszłości. Spełnienie marzeń również uświadamia że człowieka stać na wszystko. Trochę pracy i samo zaparcia pozwala nam przełamywać koleje bariery. Ale oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie miał misternego planu działania w którym te uprawnienia są niezbędne. To jednak na razie pozostawiam dla siebie 😉.

Zapraszam do kontaktu odnośnie klimatyzacji. Tu są moje dane:

Pozdrawiam 😄

Zabawki dla dorosłych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry